+36-93-787050
Nagykanizsa, Sugár út 8.
 Régi oldal
kezdőlap / hírek / Bemutatták az Éljen VárosuNK! Egyesület polgármesterjelöltjét
2019. július 12. péntek 15:28
Bemutatták az Éljen VárosuNK! Egyesület polgármesterjelöltjét
Dr. Hári Tibor Kanizsán született és jelenleg is itt él.
Nagykanizsa

Doktori címét Pécsett, az egyetem jogtudományi karán szerezte. Előbb bírósági fogalmazóként, majd bíróként dolgozott, 1991 óta pedig ügyvédként tevékenykedik. Dr. Hári Tibor hangsúlyozta, azzal a feltétellel vállalta el a jelöltséget, amennyiben független maradhat, de a helyi politikában jelentőséggel bíró, jegyzett ellenzéki pártok is támogatják. Az ellenzéki jelöltet, akinek nincs politikai tapasztalata, a mások mellett az MSZP, a DK és a Jobbik összefogásaként létrejött szervezet indítja. 

– Mindig is a közélet és a politika iránt érdeklődő ember voltam – bár személyesen, a politikában, közéletben nem vettem részt. Én azt látom, hogy a következő őszi önkormányzati választásoknak a tétje egészen más, mint az előzőké. Úgy gondolom, hogy amennyiben a Fidesz ősszel is tarol – ugyanúgy, mint eddig –, akkor a végrehajtó hatalomnak ezt a totális és végzetes koncentrációját nem lehet megállítani. Ez nem lesz jó sem az embereknek, a polgároknak, sem az országnak, ugyanis hallani a győzelmük esetén tervezett alkotmánymódosításokról. Ez fordítva is igaz természetesen. Amennyiben az ellenzék győz a fővárosban és néhány városban, akkor az megfordítja ezt a helyzetet és a hatalom, a jelenlegi rezsim erózióját eredményezheti – mondta el Dr. Hári Tibor, az Éljen VárosuNK! Egyesület polgármesterjelöltje. 

Galéria
további friss hírek
19
okt.
18:30
1
Nagykanizsa
Ilon Gábor tartott előadást a Thúry György Múzeumban
18
okt.
18:26
1
Nagykanizsa
Útvesztők - útkeresők
18
okt.
18:24
1
Nagykanizsa
A mellrák elleni küzdelemre hívták fel a figyelmet
18
okt.
15:17
4
Nagykanizsa
A kétévente megrendezett programon a kanizsai középiskolák kilencedik és tizedik évfolyamosai mérik össze tudásukat.
A Thúry-iskola 9. B és 10. C osztálya nyerte az Útvesztők-útkeresők bűnmegelőzési akadályversenyt. A kétévente megrendezett programon a kanizsai középiskolák kilencedik és tizedik évfolyamosai mérik össze..tovább olvasom
18
okt.
15:14
4
Nagykanizsa
A tagok a vacsorával egybekötött, élőzenés összejövetelt tegnap tartották.
Megünnepelte az idősek napját a MOL Bányász Nyugdíjas Klub. A tagok a vacsorával egybekötött, élőzenés összejövetelt tegnap tartották.  A hangulatot már az program kezdetén megalapozták a klubtagok, akik..tovább olvasom
18
okt.
15:05
4
Nagykanizsa
Nagykanizsán ülésezett a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Kisvállalkozás-fejlesztési Kollégiuma.
Nagykanizsán ülésezett a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Kisvállalkozás-fejlesztési Kollégiuma. Az eseményen - melyen előadást tartott Cseresnyés Péter államtitkár, országgyűlési képviselő..tovább olvasom
18
okt.
14:59
4
Nagykanizsa
Az egészséges életmód és a mozgás népszerűsítése jegyében rendeztek programokat a hét első felében a Piarista-óvodában.
18
okt.
14:52
4
Nagykanizsa
A csütörtöki rendezvényen a klub minden hálóőre részt vett.
Másodszor rendezett kapustalálkozót az FC Nagykanizsa. A csütörtöki rendezvényen a klub minden hálóőre részt vett. A programon ezúttal a volt válogatott, jelenleg a ZTE kapusedzőjeként dolgozó Vlaszák Géza is..tovább olvasom
online
adás
Kövesse élőben a Kanizsa Tv adását!
kanizsa tv
magazin
Nézze vissza magazinjainkat online!
kanizsa tv
híradó
Nézze vissza napi híradónkat online!
Ismerje meg a Pannon Egyetem Nagykanizsai kampuszának életét!
mai műsor
19:40
Info blokk, benne Napi Kanizsa, Kommentár nélkül
19:50
Gogo és George
20:30
Majdnem eltoltam
21:00
Info blokk, benne Napi Kanizsa, Kommentár nélkül
21:10
Lapozó
híradó 2019.10.18

KIHÍVÁSOK ÉS LEHETŐSÉGEK – Nagykanizsán ülésezett a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Kisvállalkozás-fejlesztési Kollégiuma

LEGYEN KIRE FELNÉZNI – hiteles példaképekre van szüksége a fiataloknak, mondta kanizsai látogatásán a piarista rend generálisa 

ÚTVESZTŐK-ÚTKERESŐK – véget ért a háromnapos bűnmegelőzési akadályverseny, idén taroltak a thúrysok, a kilencedikesek és a tizedikesek vetélkedését is ők nyerték

partnereink
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.
Nagykanizsa Online
VIA Kanizsa
Kanizsai Kulturális Központ
zalaerdő.hu
dzviz
Halis
nfv-pannonia
hellozalakaros
hellozalakaros
hellozalakaros
Telefon: +36-93-787050; Telefax: +36-93-787050 Email: kanizsatv@kanizsatv.hu
Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25. Telefonszám: (+36 1 457 7100) Web: www.nmhh.hu