Felhasználó: Jelszó:
Regisztráció
 
 
KEZDŐLAP HÍREK MAGUNKRÓL MŰSOR SZOLGÁLTATÁSAINK KAPCSOLAT
HÍREK Ajánl Nyomtat Megosztás
Kezdőlap - Hírek - Sport
2012-06-14 10:47 - Cegléd
Zárásban vereség - összesítettben siker
Lejátszotta idei utolsó mérkőzését a Kanizsa VSE az OBI/B-s vízilabda bajnokságban. Városunk csapata Ceglédre látogatott, ahol a 13. helyezésért vívott párharc visszavágóját tartották.

Kétgólos előnnyel utazott a KVSE a Ceglédi Vasutas otthonába, ami azt jelentette, hogy városunk csapata a 13. helyezést úgy is megszerezte volna, ha vereséget szenved – legfeljebb egy góllal. Pontosan ez történt: 10-9-re a házigazdák győztek, mégis a kanizsaiak örülhettek a végén. Az első negyed elején még eredménytelenül küzdöttek egymással a csapatok, aztán két perc elteltével beindult a gólgyártás: felváltva estek a találatok mindkét kapuba. 3-2-es hazai vezetéssel kezdődött a második játékrész, amiben azonban a KVSE teljesen a Vasutas fölé nőtt: félidőnél már Kaszperék vezettek 6-4-re. A folytatásban aztán rendezte sorait a Cegléd – három góljukra csak eggyel tudtunk válaszolni, így az utolsó felvonást 7-7-es állással kezdték a csapatok. A szezon utolsó negyede igazán izgalmasra sikerült. Az első találatot a házigazdák szerezték, de rövidesen egyenlített a Kanizsa, sőt, ismét megszerezte a vezetést is. A Cegléd viszont elképesztő hajrát produkált: tudva, hogy két góllal kell minket megverniük, mindent egy lapra feltéve támadtak, és kapujához szegezték a KVSE-t. Az utolsó másfél percben hatszor lőtt kapura a Vasutas, de csak kétszer volt eredményes: 10-9-es győzelmük a 14. helyre volt elég, míg a KVSE a 13.-on zárta a bajnokságot. Kanizsai részről Kaszper Gábor 42 találattal a góllövőlista 13. helyén zárt, összességében pedig a szezon 15. legjobb játékosának választották. Kiss Csaba 35 labdaszerzéssel az ötödik legjobb labdaszerzője volt az OBI/B-nek.

GALÉRIA
További hírek
Tavaszi munkák a földeken
2015-03-05 15:19 - Nagykanizsa
A tavaly őszi rendkívül csapadékos időjárás, és a téli esőzések jelentős nyomokat hagytak a földeken.
Ovi-suli a Rozgonyiban
2015-03-05 15:15 - Nagykanizsa
Az elmúlt napokban zajlott a Rozgonyi úti Általános Iskola ovi-suli programja.
Évértékelő a rendőrségen
2015-03-05 15:12 - Zalaegerszeg
Zala a negyedik legbiztonságosabb és legeredményesebb megye az országban. Ezt mondta Sipos Gyula a Zala Megyei..
Erdei tornapálya a Csónakázó-tónál
2015-03-05 13:56 - Nagykanizsa
Elkészült a Zalaerdő Zrt. legújabb közjóléti létesítménye a Csónakázó-tó melletti parkerdőben, - a használati útmutatókkal..
Színpadon a Tóték
2015-03-05 13:11 - Nagykanizsa
Teltház előtt mutatta be legújabb darabját a Honvéd Kaszinó Városi Diákszínpada.
Tájékoztató
2015-03-05 13:01 - Nagykanizsa
A hétvégén közlekedési balesetben megsérült Huszti téri Andrássy díszkandeláber javítási munkálatai hosszabb időt vesznek..
MŰSOR
KANIZSATV INFORMÁCIÓK
Telefon: +36-93-787050; Telefax: +36-93-787050
Email: kanizsatv@kanizsatv.hu
Felügyeleti szerv:
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.
Telefonszám: (+36 1 457 7100)
Web: www.nmhh.hu
Munkatársaink
Közérdekű adatok
Impresszum
Médiaajánlat
KANIZSATV PARTNEREK